2010 / 2010-06-01

Lucie Bílá, natáčení 3D filmu V peřinách

Lucie točila scény pro první českou 3D pohádku režiséra F. A. Brabce V Peřinách. Na scéně se mimo jiné potkala s Eliškou Balzerovou a Karlem Rodenem. Sudoku řešila ve chvílích volna v osobním karavanu, při cateringu, v maskérně, na place, prostě všude :)

V peřinách oficiálně
Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce ve formátu 3D.
Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy. V jednom se nachází čistírna peří, v druhém má kabinet paní Hilda – vykladačka snů. Mezi nimi vládne nepřátelství na život a na smrt. Dědeček z čistírny nedávno objevil skrytý svět snů v peřinách a umí z nich zlé sny odfiltrovat. Vykladačka snů je díky tomu bez práce. Všem v okolí se zdají samé pěkné sny a s těmi se pro radu nechodí. A kdyby se něco ošklivého do spaní přece prodralo, stačí si dát peřinu vyčistit. Zlé sny skončí zamčené ve sklepení pod čistírnou. Ale jednoho dne děda záhadně zmizí. Celou rodinu z čistírny pak čeká dobrodružství, o kterém se nikomu ani nezdálo. Boj s paní Hildou a boj o sny a se samotnými sny vyvrcholí v magickém polštářovém světě přímo v peřinách.

2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006  © Lukáš FronkFRONK Design